Výživné pleťové masky

Je Vaše pleť dehydrovaná, unavená, podrážděná nebo bez jasu?? Je nejvyšší čas zařadit do kosmetické péče výživnou masku, která ji hydratuje, uklidní, oživí a rozzáří a vyčistí.
 
Při kosmetickém ošetření používám profesionální masky značky Derma Stella - gelové, krémové nebo alginátové. Neobsahují parabeny, parafíny a jsou hypoalergenní.
 
Masek používám několik druhů a záleží hlavně na typu Vaší pleti (jestli je suchá, mastná, aknozní, smíšená, podrážděná, dehydrovaná apod.) a také jakého účinku chceme od masky dosáhnout.
 
  • gelové a liposomální masky:

Obsahují mikrokapsle, které dopravují vitamíny a biologicky aktivní látky  přímo do mezibuněčného prostoru, což výrazně podporuje regeneraci a hydrataci pleti.
 
  • krémové masky:

Rychle a efektivně působí v podkožní vrstvě pleti (již po 8 minutách působení jsou viditelné výsledky). Dodávají pleti důležité množství minerálů a antioxidantů a dodají potřebnou hydrataci.
 
  • alginátové masky:

DOPORUČUJI !!! Alginátové masky se určitě vyplatí zařadit do Vašeho kosmetického ošetření v salónu. Nejenže poskytují rychlé a viditelné výsledky, ale po jejich aplikaci jsou viditelně vyhlazeny vrásky, pleť je hladká a pružná.
 
ARGIRELINE - botoxová alginátová maska (výrazně vyhlazuje vrásky, neinvazivní botox - dochází k hloubkové hydrataci a vypnutí kontur pleti. Zlepšuje kapilární mikrocirkulaci. Vhodná pro zralou pleť s vráskami).
 
SPIRULINA - alginátová maska z mořských řas (vysoce hydratační osvěžující maska, navrací pleti elasticitu a pevnost, oddaluje stárnutí, ochraňuje před škodlivými vlivy vnějšího prostředí. Obsahuje mořskou řasu Laminaria Digitata a Spiruna Maxima, které dodávají pleti potřebné minerály a vitamíny).
 
 
 
 
 
 

Kontakt

HARMONIA - kosmetika, masáže, přírodní medicína Masarykovo náměstí 8
Nová Paka
509 01

ICO 01932161

tel. 605 784 012 ivegol@seznam.cz